برگزاری مراسم نوروزخوانی در فرودگاه مهرآباد

برگزاری مراسم نوروزخوانی در فرودگاه مهرآباد

به گزارش سفرگو مدیركل میراث فرهنگی استان تهران اظهار داشت: در هماهنگی كه با مدیركل فرودگاه مهرآباد صورت گرفت مراسم استقبال از گردشگران نوروز ۹۷ با اجرای مراسم نوروزخوانی برگزار می گردد.به گزارش سفرگو به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، دلاور بزرگ نیا، مدیركل میراث فرهنگی استان تهران اظهار داشت: نخستین تصویر در ذهن گردشگران در مبادی ورودی همچون فرودگاه شكل می گیرد، اگر در تولید نخستین تصویر از فرهنگ، جاذبه ها و سطح خدمات رسانی موفق عمل نماییم بطور قطع رضایت خاطر بیشتری به گردشگران هدیه داده ایم.
بزرگ نیا اضافه كرد: اگر نام بین المللی را بر خدمات فرودگاهی می نهیم، باید همه دستگاه های مرتبط كمك كنند تا بهترین خدمات به مسافران و گردشگران عرضه شود.
وی اظهار داشت: با هماهنگی با مدیركل فرودگاه مهرآباد مقرر شد تا در روزهای نوروز ۹۷ مكانی برای عرضه صنایع دستی و سوغات فاخر تهران به گردشگران در نظر گرفته شود.
مدیركل میراث فرهنگی استان تهران ادامه داد: خدمات مطلوب در مبادی ورودی باعث می گردد تا گردشگران به هنگام سفر به استان تهران دچار سردرگمی در انتخاب و رسیدن به مقاصد و جاذبه هایی كه در برنامه سفر خود درنظر گرفته اند نشوند
 

1396/12/27
14:48:24
5.0 / 5
1753
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد