سومین قطارگردشگری كشور در زواره توقف كرد

سومین قطارگردشگری كشور در زواره توقف كرد

سفرگو: رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان اظهار داشت: امروز(جمعه) سومین قطارگردشگری كشور در زواره اردستان توقف كرد.


محمدرضا صدوقی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا اظهار نمود: در جهت توسعه صنعت گردشگری و افزایش سرانه شهرستان با عنایت به امكان حضور قطار در شهر زواره و وجود زیرساخت راه آهن، سومین قطارگردشگری كشور در زواره اردستان توقف كرد.
وی اضافه كرد: این تور كه در قالب تور داخلی با حضور 84 توریست به منطقه سفر كرده مقرر است در مدت یك روز از بناها و ابنیه های تاریخی زواره بازدید نمایند. برپایی این گونه برنامه ها سبب می گردد شهرستان اردستان به مقصد گردشگری تبدیل گردد.
رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اردستان با مفید ارزیابی كردن این گونه تورهای گردشگری ابراز امیدواری كرد حضور این گونه گردشگران سبب شود تا بتوانیم میزبان تورهای بین المللی در شهرستان باشیم.
صدوقی تصریح كرد: با برنامه ریزی صورت گرفته مقرر است تور گردشگری دیگری در ماه اردیبهشت با تعداد نفرات بیشتر و در مدت دو روز در شهرستان برگزار گردد و از آثار تاریخی شهرهای اردستان، زواره، مهاباد و روستاهی سطح شهرستان بازدید كنند.1397/01/25
14:13:25
5.0 / 5
1670
تگهای خبر: تاریخی , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد