مزایده ۸بنای تاریخی در ۵ استان، خانه حیرانی یزد به مزایده رفت

مزایده ۸بنای تاریخی در ۵ استان، خانه حیرانی یزد به مزایده رفت

سفرگو: صندوق احیاء و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی، ۸ بنای تاریخی در ۵ استان كشور را به مزایده گذاشت یكی از این بناها خانه حیرانی در یزد است.به گزارش سفرگو به نقل از روابط عمومی صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی، در این دور از مزایده واگذاری بناهای تاریخی كاروانسرای گویجه بئل هریس و كاروانسرای جانانلو كلیبر استان آذربایجان شرقی، كاخ خوش ییلاق آزادشهر گلستان، رباط شریف آباد مشهد و رباط سنگ بست فریمان استان خراسان رضوی، خانه زرشكیان كرمانشاه، خانه كاشفی و حیرانی یزد را به مزایده گذاشته شده اند.
بر این اساس متقاضیان شركت در این مزایده، ظرف مدت۱۰روز از تاریخ نشر آگهی حداكثر تا آخر وقت اداری شنبه ۱۴ مرداد ماه مهلت دارند اسناد مزایده را از دبیرخانه كمیسیون مزایده صندوق احیا و یا پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات دریافت نمایند.
متقاضیان جهت دریافت اسناد مزایده میبایست نماینده خویش را كتباً به دبیرخانه مذكور معرفی كنند.
شركت كنندگان در مزایده باید ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ آخر مهلت دریافت اسناد، حداكثر تا ساعت ۱۸ روز شنبه ۲۷ مرداد مدارك مربوطه را تكمیل و تحویل دبیرخانه داد و رسید دریافت نمایند.
تاریخ گشایش پاكت الف و ب روز یكشنبه مورخ ۲۸ مرداد راس ساعت ۱۱ در محل دفتر مركزی صندوق احیاء به نشانی: تهران- خیابان جمهوری-نرسیده به میدان بهارستان- خیابان ملت- تقاطع خیابان اكباتان – عمارت تاریخی مسعودیه – ساختمان صندوق احیاء خواهد بود.
تاریخ گشایش پاكت "ج" روز سه شنبه مورخ ششم شهریورماه راس ساعت ۱۱ در محل دفتر مركزی صندوق احیا خواهد بود.

1397/05/02
14:04:36
5.0 / 5
1913
تگهای خبر: تاریخی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد