سید محمد بهشتی:

تبدیل به بازنشستگان به تقصیر شدیم

تبدیل به بازنشستگان به تقصیر شدیم

سفرگو: سید محمد بهشتی اظهار داشت: این دفعه به بازنشستگان به تقصیر تبدیل گشته ایم و شاید بازنشستگی یك جرم محسوب شد.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، مراسم تكریم چهار تن از بازنشستگان سازمان میراث فرهنگی عصر روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه در سالن فجر ارگ آزادی برگزار گردید.
در این مراسم سید محمد بهشتی رئیس سابق پژوهشگاه میراث فرهنگی كه به سن بازنشستگی رسیده است، اظهار داشت: من در ۲۵ بهمن سال ۵۷ خدمتم را آغاز كردم. از من پیرتر كسی در این نشست فكر نمی كنم باشد. از آن زمان تاكنون حدود ۴۰ سال در این سازمان حضور داشتم و ندیدم افراد زیادی را كه در شرایطی مشابه، این طور علاقه مند به ادامه خدمت باشند. این شوق خدمت برای من استثنایی بود.
وی افزود: اثر این خدمت ها آن بوده كه این دفعه به «بازنشستگان به تقصیر» تبدیل گشته ایم و این بازنشستگی یك جرم شد ولی عمومیت نداشت. افراد معدودی كه نمی دانم علتش چه بود، بدنامی عده دیگری را به وجود آوردند. ما خارج از مجموعه، افرادی را داشتیم كه می توانستند خدمت كنند و نبودشان می توانست خسارت بار باشد. فكر نكنید كه این اتفاق عُرف بوده، امیدوارم زمانی كه شما هم بازنشسته شدید، اتفاقات خوبی بیفتد. از اینكه این قانون كمك كرد تا مسئولیت را به دیگری بسپارم، بسیار خوشحالم. دوران بازنشستگی حتماً خوش می گذرد؛ می توان كارهای مستحب انجام داد. انجام كارهای مستحب هم اتفاق خوبی است.
بهشتی اضافه كرد: متأسفانه سازمان میراث فرهنگی حافظه قوی دارد. ۵۰ سال دیگر هم به این حافظه رجوع می كند و امیدوارم آن زمان از شما هم به نیكی یاد كنند.

1397/10/22
15:52:16
5.0 / 5
1745
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد