مجید مظفری سفیر گردشگری شد

مجید مظفری سفیر گردشگری شد

به گزارش سفرگو مجید مظفری، بازیگر سینما و تلویزیون بعنوان سفیر و مبلغ گردشگری ارائه شد.به گزارش سفرگو به نقل از ایسنا، سنت انتخاب سفیر از جانب سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از زمان ریاست زهرا احمدی پور گذاشته شد. «ساره بیات»، بازیگر سینما و تلویزیون سال ۹۶ سفیر صنایع دستی شد كه به خاطر عملكرد منفعلش، مورد انتقاد قرار گرفته است. حالا مجید مظفری، بازیگری كه از جانب رئیس شركت مادر تخصصی شركت توسعه گردشگری و مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، بی حاشیه، اسطوره خیلی از مردم ایران و اهل خطاب می شود، بعنوان سفیر گردشگری معرفی شده است.

گزینش سفیر گردشگری از جانب این شركت انجام شده كه امروز در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری رسماً ارائه شد.

مجید مظفری كه امروز در نمایشگاه گردشگری حضور داشت در یكی از نشست های حاشیه ای نمایشگاه، اظهار داشت: ایران جاذبه های گردشگری زیادی دارد اما به آن توجهی نمی گردد، برای مثال مبحث سرویس های بهداشتی در ایران بسیار مهم می باشد اما هنوز با آن مشكل داریم، ضمن اینكه مجتمع های مناسب در كشورمان بسیار كم است.

وی اظهار نمود: هر كشوری را مردم آن كشور آباد می كند. ایرانیان باید در زمینه تبلیغ گردشگری ایران و معرفی امنیت آن به مردم كشورهای دیگر بسیار فعالیت كنند و زمینه را برای جذب گردشگران كشورهای خارجی ایجاد كنند، استفاده از هنرمندان هم برای تبلیغ گردشگری ایران بسیار مفید خواهد بود. هنرمندان هم این طرح ها حمایت خواهند كرد.

مجید مظفری مقرر است در یك مستند سفر هم حضور داشته باشد و به معرفی ایران بپردازد.1397/11/26
21:09:02
5.0 / 5
1520
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد