توسط معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی

لیست نمایشگاه های اولویت دار گردشگری منتشر گردید

لیست نمایشگاه های اولویت دار گردشگری منتشر گردید

به گزارش سفرگو معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، لیست نمایشگاه های اولویت دار برای شركت ایران در آنها را در بازه زمانی اردیبهشت امسال تا سی ام اردیبهشت سال ۹۹ اعلام نموده است.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، نمایشگاه گردشگری و تعطیلات چین CMTT دهم تا سیزدهم خرداد ماه برگزار شده است. همینطور نمایشگاه بین المللی گردشگری KOTFA هم شانزدهم تا سیزدهم خرداد ماه در شهر سئول كشور كره برپا شد.
قرار است نمایشگاه گردشگری اربیل عراق هم از بیست و یكم تا بیست و پنجم خرداد ماه برپا شود.
نمایشگاه گردشگری روسیه هم نوزدهم تا بیست و یكم شهریور ماه برگزار می شود اما نمایشگاه و كنفرانس بین المللی سلامت و پزشكی عمان هم یكم تا سوم مهرماه در شهر مسقط برپا خواهد شد و ایران هم در آن شركت می كند.
مانند سال های گذشته ایران در نمایشگاه بین المللی بازار سفر فرانسه TOPRESA از نهم تا دوازدهم مهرماه شركت خواهد نمود.
نمایشگاه بازار سفر دیگری هم شانزدهم تا هجدهم مهر ماه در شهر كراچی پاكستان و نمایشگاه گردشگری TTG نوزدهم تا بیست و سوم مهرماه در ایتالیا برپا خواهد شد.
نمایشگاه گردشگری جاتا هم دوم تا پنجم آبان ماه در شهر اوساكا ژاپن برپا می شود اما نمایشگاه گردشگری چین هم مانند سال های گذشته بیست و چهارم تا بیست و ششم آبان ماه با عنوان CITM برپا خواهد شد.
امسال از هجدهم تا بیستم دی ماه ایران در نمایشگاه گردشگری جنوب آسیا كه در شهر دهلی نو كشور هند برگزار می شود، شركت خواهد نمود.
نمایشگاه گردشگری دیگری در كشور هندوستان و در شهر بمبئی از بیست و پنجم تا بیست و هفتم دی ماه برپا می شود كه ایران هم در آن شركت خواهد نمود.
نمایشگاه بزرگ گردشگری فیتور اسپانیا هم مانند هر سال در شهر مادرید اسپانیا از دوم تا ششم بهمن ماه برپا خواهد شد و ایران هم در آن شركت می كند.
تركیه هم در شهر استانبول از دهم تا سیزدهم بهمن ماه نمایشگاه بین المللی سفر و گردشگری شرق مدیترانه EMITT را برگزار خواهد نمود.
چین هم از اول تا سوم اسفند در شهر گوانگ جو نمایشگاه گردشگری اش را برپا خواهد نمود.
باز هم در ماه اسفند و بین روزهای چهاردهم تا هجدهم آلمانی ها نمایشگاه بزرگ گردشگری ITB برلین را برگزار می كنند. همینطور در اسفند ماه روسیه نمایشگاه MITT مسكو را برگزار خواهد نمود.
نمایشگاه دیگری در چین و شهر پكن با عنوان نمایشگاه مسافرت بین المللی COTTM از دوازدهم تا پانزدهم فروردین ماه سال بعد برپا می شود و ایران قصد شركت در آنرا دارد.
آذربایجان هم در شهر باكو نمایشگاه بین المللی سفر و گردشگری را از بیست و یكم تا بیست و سوم فروردین ماه سال ۹۹ برگزار می نماید.
در اردیبهشت ماه سال ۹۹ هم از هشتم تا یازدهم در شهر دبی نمایشگاه گردشگری ATM برپا خواهد شد.
ایران در نظر دارد تا لیست نمایشگاه های گردشگری خویش را تغییر دهد و با كشورهایی كه اشتراكات زیادی با ایران دارند، روابط گردشگری خویش را بیشتر كند بنابراین در این لیست نمایشگاه های كشورهای پاكستان، چین و آذربایجان بعنوان نمایشگاه های اولویت دار برای حضور ایران در آنها دیده می شود.

1398/03/12
15:54:16
5.0 / 5
1687
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد