پور ابراهیمی مطرح كرد

حمایت مجلس از مونسان بعنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی

حمایت مجلس از مونسان بعنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی

به گزارش سفرگو نماینده مردم كرمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت كه مجلس از مونسان بعنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی حمایت می كند.


محمدرضا پورابراهیمی در گفتگو با ایسنا با بیان این كه علی اصغر مونسان كه به تازگی از جانب رئیس جمهور بعنوان سرپرست وزارت تازه تاسیس میراث فرهنگی انتخاب شده گزینه اول رئیس جمهور برای تصدی این وزارت خانه است اظهار داشت: آن چه ما از برنامه ایشان دیدیم مورد تایید ما است و ما از ایشان بعنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی و گردشگری حمایت می نماییم.
وی ادامه داد: با شناختی كه از عملكرد آقای مونسان و فعالیت های ایشان در مجموعه اقتصادی داشتم ایشان فردی مسلط به موضوعات، پیگیر و دارای خصوصیت تعاملی به خصوص با مجلس است و در مدتی كه بعنوان معاون رئیس جمهور در سازمان میراث فرهنگی فعالیت داشته اقدامات قابل قبولی انجام داده است.
این عضو كمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این كه ظرفیت های اقتصادی مجموعه میراث فرهنگی در سال های اخیر مغفول مانده خاطرنشان كرد: این امر می تواند منشا تحولات اقتصادی شود. یكی از ظرفیت های اقتصاد بدون نفت هم در حوزه گردشگری می باشد كه ایشان برنامه جامه ای در حوزه اقتصاد گردشگری و صنایع دستی دارد كه از نظر ما قابل قبول است.
پورابراهیمی افزود: كسی كه می تواند برنامه جامع اقتصادی در حوزه تخصصی خود عرضه كند كه می تواند منشا تحولات اقتصادی شود طبیعتا می تواند مورد پذیرش باشد و من فكر می كنم مجلس هم به ایشان رای خوبی خواهد داد تا بعنوان وزیر جدید كابینه آقای روحانی به فعالیت خود ادامه دهد.
وی با ابراز امیدواری نسبت به تعامل مجلس و وزارت تازه تاسیس میراث فرهنگی و گردشگری اظهار داشت: امیدواریم شاهد تحولات جدید و مثبت در عرصه اقتصادی در این عرصه باشیم من به تحولات اقتصادی در وزارت میراث فرهنگی چشم امید دارم چونكه معتقدم می تواند ساختار اقتصادی را متحول كند.1398/06/04
14:26:41
5.0 / 5
1507
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد