استاندار بوشهر مطرح كرد

توریسم ۲۰۲۲ گامی برای معرفی ظرفیت های استان بوشهر

توریسم ۲۰۲۲ گامی برای معرفی ظرفیت های استان بوشهر

به گزارش سفرگو ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر اظهار داشت: مبحث بوشهر توریسم ۲۰۲۲ می تواند گامی برای معرفی ظرفیت های استان بوشهر باشد كه امیدوارم در آینده از این ظرفیت استان بیشتر و بهتر استفاده گردد.


عبدالكریم گراوند شامگاه جمعه در آیین اختتامیه نمایشگاه سراسری صنایع دستی و جشنواره گردشگری روستایی بوشهر در جمع خبرنگاران عنوان كرد: یكی از ظرفیت هایی كه در استان داریم و لازم است كه بیشتر به آن بپردازیم گردشگری می باشد كه در چند سال گذشته هم در این حوزه كار شده است.
وی افزود: در حوزه گردشگری یكی از كارهایی كه صورت گرفت مبحث بومگردی ها بود، در سال های گذشته در حوزه گردشگری از ظرفیت بومگردی و روستاها كار چندانی نشده بود كه در ۲ سال گذشته قریب به ۴۸ واحد بومگردی در روستاها به بهره برداری رسید كه ۲۹ واحد سال قبل و ۱۹ واحد در مسافرت آقای جهانگیری با حضور وزیر میراث فرهنگی راه اندازی شد.
استاندار بوشهر بیان كرد: این نشان دهنده ظرفیت و پتانسیل های بالای استان بوشهر در حوزه گردشگری می باشد.
گراوند تصریح كرد: در بحث توسعه اقامتگاه ها و ساخت هتل و تكمیل واحدهایی كه در حوزه نیازهای بخش گردشگری می باشد خوشبختانه كارهای خوبی شروع شده كه البته تا به نتیجه برسد قدری زمان می برد.
وی عنوان كرد: برخی از این هتل ها حداكثر تا هفته دولت به بهره برداری می رسد كه اینها كمك و حمایت شده و می تواند به توسعه گردشگری و رونق كسب و كار و زندگی مردم خصوصا در سواحل كمك نماید.
این مسئول تصریح كرد: استان بوشهر در حوزه سواحل از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد كه این ظرفیت ها را كمتر استان هایی دارند. استانی كه ساحل بسیار زیبایی دارد و روستاهایی كه در این ساحل ها قرار گرفته اند می توانند از این ظرفیت ها استفاده كنند.
عبدالكریم گراوند اظهار نمود: مبحث بوشهر توریسم ۲۰۲۲ می تواند گامی برای معرفی ظرفیت های استان بوشهر باشد و امیدوارم با كارهایی كه صورت گرفته و در دست اقدام است بتوانیم در آینده بحث گردشگری را بیشتر در استان ترویج داده و از این ظرفیت استان بوشهر بیشتر و بهتر استفاده گردد.1398/10/08
10:51:27
5.0 / 5
1437
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد