چهل ودومین نمایشگاه گردشگری صربستان در بلگراد راه اندازی شد

چهل ودومین نمایشگاه گردشگری صربستان در بلگراد راه اندازی شد

به گزارش سفرگو چهل ودومین نمایشگاه گردشگری صربستان با عنوان گذرگاه ها زیر پا در نمایشگاه دائمی بلگراد راه اندازی شد.به گزارش سفرگو به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، چهل و دومین نمایشگاه گردشگری صربستان با عنوان «گذرگاه ها زیر پا» با شركت بیشتر از ۹۰۰ سازمان و مؤسسه گردشگری از صربستان و كشورهای خارجی در نمایشگاه دائمی بلگراد راه اندازی شد.
میهمان این دوره از نمایشگاه گردشگری صربستان كشور مصر است و در آن برای نخستین بار سازمان و مؤسسه های گردشگری از كشورهای سریلانكا، كنیا و اسلواكی شركت دارند.
با توجه به اینكه كشورمان در سی وششمین، سی و هفتمین و سی وهشتمین نمایشگاه بین المللی جهانگردی صربستان شركت داشت، شهروندان زیادی از این كشور مشتاق رفتن به ایران و سیاحت از مناطق مختلف گردشگری و تاریخی كشورمان هستند.
راسیم لیاییچ، وزیر گردشگری، تجارت و ارتباطات صربستان در مراسم افتتاحیه نمایشگاه گردشگری بلگراد، نمایشگاه را فرصتی برای تجارت جدید، مذاكرات و گسترش همكاریهای گردشگری دانست.
مهدی شیرازی، رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در صربستان هم در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه حضور داشت.
در كنار نمایشگاه گردشگری بلگراد در خلال چهار روز آینده، سه نمایشگاه فرهنگی و هنری هم دایر خواهد شد. در حاشیه این نمایشگاه ها، تفاهمنامه هایی در زمینه ایجاد كمیته همكاریهای اقتصادی و تأسیس شورای مشترك كاری و همینطور امضای سه تفاهمنامه منوط بر همكاریهای فی درخلال شش شهر از دو كشور صربستان و مصر كه كشور میهمان در این دور از نمایشگاه است، منعقد خواهد شد.

1398/12/04
22:53:04
5.0 / 5
2037
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد