به دلیل لغو پروازها و شیوع كرونا

حضور ایران در نمایشگاه MITT روسیه ملغی شد

حضور ایران در نمایشگاه MITT روسیه ملغی شد

به گزارش سفرگو حضور بخش خصوصی و دولتی ایران در نمایشگاه بین المللی گردشگری MITT مسكو به علت پیشگیری از انتقال احتمالی ویروس كرونا و لغو پروازهای بین المللی از مبدا ایران لغو شد.


به گزارش سفرگو به نقل از مهر، نمایشگاه گردشگری ام آی تی تی مسكو( MITT) هر ساله هفته آخر اسفند ماه برگزار می گردد و یكی از پنج نمایشگاه گردشگری برتر در سراسر جهان است. این نمایشگاه بسیار مورد توجه جامعه گردشگری بین المللی است. قرار بود برگزاری پاویون ایران در نمایشگاه بین المللی MITT حضور داشته باشد حتی متولیان دولتی هم برای مذاكراتی با مقامات روسیه پیگیر لغو ویزای گروهی گردشگران شوند اما شیوع ویروس كرونا و به دنبال آن لغو پروازهای خارجی سبب شد تا بخش خصوصی كه از سوی شركت مادرتخصصی ایرانگردی و جهانگردی متولی اجرای پاویون شده بود، انصراف دهد. بدین سان ایران در این نمایشگاه پاویونی نخواهد داشت. همینطور قرار بود كه بخش خصوصی نشست B2B را هم میان فعالان و آژانس داران ایرانی و روسی همزمان با این نمایشگاه برگزار كند كه این نشست هم به خرداد سال ۹۹، موكول شد.
از طرفی حضور ایران در نمایشگاه گردشگری ITB كه از ۱۴ تا ۱۸ اسفند در برلین آلمان برگزار می گردد هم هنوز در مرحله ای از تردید است. با این وجود اقدامات مربوط به حضور ایرانیان در این نمایشگاه در حال انجام می باشد ولی با لغو پروازهای تركیه و ایرلاین های دیگر كشورهای همسایه، این تردید وجود دارد كه عده ای از شركت كنندگان ایرانی نتوانند خویش را به غرفه های آماده شده در برلین برسانند. از جانب دیگر شنیده ها از آن حكایت می كند كه شاید آلمان هم از برگزاری نمایشگاه آلمان در اقدام بی سابقه ای خودداری كند. این مورد در ایام آینده تصمیم گیری خواهد شد چون كه نمایشگاه ITB برلین بزرگترین نمایشگاه گردشگری در جهان است كه از كشورهای مختلفی برای حضور در آن دعوت می شود همینطور در این نمایشگاه چینی ها هم حضور دارند و جالب اینجاست كه این كشور حضورش را در نمایشگاه برلین لغو نكرده است. با این وجود احتمال اینكه آلمان، نمایشگاه گردشگری را به علت پیشگیری از شیوع ویروس كرونا در این كشور لغو كند وجود دارد.

1398/12/07
17:00:57
5.0 / 5
2488
تگهای خبر: شركت , گردشگری , ویزا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد