معاون سازمان راهداری:

سفرهای اتوبوسی نوروز 80 درصد كمتر از پارینه بود

سفرهای اتوبوسی نوروز 80 درصد كمتر از پارینه بود

سفرگو: معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از كاهش 80 درصدی سفرهای جاده ای ناوگان عمومی در نوروز امسال در مقایسه با نوروز سال قبل آگاهی داد.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، مهران قربانی در گفت وگوی زنده تلویزیونی با شبكه خبر با اشاره به اینكه غالب مراكز گردشگری، اقامتی، هتل ها و مراكز مشابه هم اكنون فعال نیستند، اظهار داشت: با بررسی هایی كه انجام داده ایم، تقریباً با اطمینان می توان اظهار داشت كه سفرهایی كه توسط اتوبوس و ناوگان رسمی مسافری انجام می شود، عمدتاً سفرهای ضروری و اجتناب ناپذیر هستند.
وی این سفرها را با اهداف برگشت به شهر محل اقامت یا محل اشتغال یا مقاصد درمانی ذكر و اظهار نمود: رقمی كه هم اكنون در بخش حمل و نقل مسافری جاده ای داریم، در دو هفته گذشته نسبت به زمان مشابه سال قبل ۸۰ درصد كاهش داشته است.
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اشاره كرد: با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، در هفته گذشته، در ایام مختلف بمراتب نسبت به هفته پیش از آن، روند نزولی سفرهای جاده ای، با سرعت بیشتری اجرا شد. بدین سبب غالب سفرهای جاده ای با ناوگان عمومی، به شهروندانی اختصاص دارد كه باتوجه به اضطراری كه دارند و از طرف دیگر، امكان سفر با خودروی شخصی برایشان مهیا نیست، پس به سفرهای ضروری با ناوگان عمومی روی آورده اند.


منبع:

1399/01/19
12:33:26
5.0 / 5
2096
تگهای خبر: خودرو , سفر , گردشگری , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد