مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی

تعطیلی هتل های كشور به علت كرونا همچنان ادامه دارد

تعطیلی هتل های كشور به علت كرونا همچنان ادامه دارد

به گزارش سفرگو مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، اظهار داشت: به علت انتشار كرونا و تمهیدات اندیشیده شده در اینباره تعطیلی هتل های كشور به علت كرونا همچنان ادامه دارد.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، محمد رضا پوینده پس از ظهر چهارشنبه در دیدار با استاندار سمنان به میزبانی دفتر وی، ضمن بیان اینكه مجموعه هتل های تحت پوشش گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی به دلیل انتشار كرونا در كشور تعطیل و غیر فعال است، ابراز كرد: در این استان چهار هتل، تحت مدیریت مجموعه گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی در شهرهای، سمنان، شاهرود، دامغان و بسطام وجود دارد كه هم اكنون تمامی این مراكز تعطیل هستند.
وی با اشاره به اینكه در صورت تأیید ستاد ملی مقابله با كرونا، می توان تمهیداتی اندیشید كه در بخش اقامتی هتل ها، با رعایت كامل پروتكل های بهداشتی، شاهد پذیرش میهمان باشیم، اضافه كرد: تا آن زمان موقتاً هتل های استان تعطیل هستند.
مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی، با اشاره به اینكه استان سمنان دارای پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری بسیار فراوانی است كه می تواند بعنوان یك مقصد گردشگری پر مخاطب، معرفی شود، بیان نمود: بخش اقامتی هتل جهانگردی و ایرانگردی شهرستان سمنان اخیرا تجهیز و نوسازی شده است.
پوینده با اشاره به اینكه تبدیل و گذر از معبر به مقصد گردشگری، اقدام دشواری است و طی فرایندی خاص، شكل می گیرد، تصریح كرد: با تقویت زیر ساخت ها و توجه به رویدادها می توان شاهد تبدیل استان سمنان از معبر به مقصد بود.
وی درباره اقدامات انجام شده در استان سمنان نیز، بیان نمود: بیشترین مرمت آثار باستانی كشور، در این استان به انجام رسیده و می توان گفت سمنان در این بخش، جزو استان های سرآمد و همواره در میان سه استان اول كشور است.
مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی با تاكید بر اینكه با عنایت به شرایط خاص و مقررات وضع شده، جذب سرمایه گذار، اقدام خیلی سخت و دشواری است، اظهار داشت: مسؤلان گردشگری استان سمنان به منظور جلب مخاطبان و گردشگران با در نظر گرفتن جامعه هدف، می توانند در شبكه های استانی كشور تبلیغ كنند.

1399/02/04
13:41:53
5.0 / 5
2399
تگهای خبر: باستانی , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد