میثم شكری اتفاقی كارآفرین برتر نشد

میثم شكری اتفاقی كارآفرین برتر نشد

سفرگو: این روزها تقریبا هركس تعریف خاصی از موفقیت دارد و این موضوع هم انكارناپذیر است. عموما كارآفرینان برتر را می توان به عنوان فردی موفق دانست.


این روزها تقریبا هرکس تعریف خاصی از موفقیت دارد و این موضوع هم انکارناپذیر است. ممکن است فردی با خرید یک خانه و ماشین خود را فردی موفق بداند اما هستند اشخاصی که موفقیت را نه تنها در زندگی شخصی خود بلکه در زندگی کاری شان نیز می دانند. در این بین عموما کارآفرینان برتر را می توان به عنوان فردی موفق دانست. چرا که آن ها توانستند با یک ایده نو و کمی تلاش و پشتکار به جایگاهی که درحال حاضر در آن قرار دارند برسند؛ جایگاهی که هر انسان عادی آرزویش را دارد. میثم شکری ساز یکی از کارآفرینان جوان و نمونه کشور است که پس از سال ها تلاش و علم اندوزی توانسته به موفقیت های بسیار و ثروت قابل قبولی برسد.

شاید باورش سخت باشد اما عده ی زیادی از افراد این باور را دارند که ثروت صاحبان کسب و کار و کارآفرینان موفقی که یک سرو گردن از دیگران بالاتر هستند، باد آورده است و یا بدون شک در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمدند و از همان ابتدا با پول و ثروت زیاد کار خود را آغاز کردند. اما بدون شک گفته های آن ها درست نیست چرا که نمیتوان بدون سند و مدرک و دلیل آن ها را قضاوت کرد. امروزه در دنیای مجازی هر کسی بدون دلیل و با راحتی می تواند سخنانی را باز گو کند که هیچ گونه ارزش قانونی ندارد. برخی دیگر نیز هستند که با عدم آگاهی آتش به دامن قضیه های عجیب می زنند. اما باید در نظر بگیرید، کسانی که تحت عنوان کار آفرینی وارد عرصه اقتصادی شده، زحمات بسیاری را متحمل می شوند و هرگز نباید تلاش های آن ها نادید گرفت حتی اگر موفق به ایجاد کسب و کاری خاص نشوند. این روزها این حرف ها و سخن ها پیرامون میثم شکری ساز نیز گفته می شود. اما اگر کمی بیشتر با ایشان آشنا شوید دیگر به چنین شایعاتی بها نمی دهید و آن ها را باور نمی کنید.

 

میثم شکری ساز مسیر سختی را پشت سر گذاشته است

یکی از مهم ترین دغدغه های بشریت به منظور داشتن زندگی آرام و مستقل، داشتن درآمد و ثروت کافی است که مردم تا پایان عمر بتوانند از آن استفاده کنند و نیازهای اساسی زندگی خود اعم از نیاز های مادی و معنوی را تامین نمایند. همچنین لازمه انجام این کار، داشتن شغل همراه با آینده و امنیت شغلی است که فرد بدون نگرانی از دست دادن آن، به زندگی خود ادامه دهد، کمبود هایش را بر طرف کرده و بر تولید و آموزش کشورش تاثیر بسزایی بگذارد. از جمله افرادی که از گذشته تا کنون در حال بر طرف کردن مشکلات مردم در عرصه آموزش و اقتصاد است، دکتر میثم شکری ساز می باشد که با به وجود آوردن مجموعه ای تحت عنوان هولدینگ پارس پندار نهاد، نه تنها نیاز شغلی را تامین گردانده، بلکه در راستای بهبود کسب و کار و بازار آن، قدم بر داشته تا بتواند قدمی در کاهش نوسان بازار داشته باشد و با کم کردن بیکاری، دردی از مردم جامعه دوا نمایند.

اما این راه به ایشان کمک کرده که به ثروت و سرمایه ای که در ابتدا صرف کردند، افزوده شود. تمام کار آفرینان از همان ابتدا درآمد میلیونی یا میلیاردی نداشته اند و به قول خودشان نابغه به دنیا نیامده اند. برخی از آن ها مانند دکتر میثم شکری ساز واقعا از همان ابتدا ثروتی نداشتند. وی در تمام مصاحبه هایش به این موضوع اشاره می کند که «من در خانواده ای معمولی با حقوق کارمندی پدر به دنیا آمدم و پس از استخدام در شرکتی از مدیر آن مجموعه خواستم تا با در نظر گرفتن تلاش ها و توانایی های من، فرصت های بهتری را نصیبم گرداند، از این جهت درآمدم را کم کم پس انداز نمودم و آهسته آهسته کسب و کار خود را راه اندازی کردم.» در ادامه ایشان توانساپت از فکر و ایده ای که در سر داشت استفاده کند و با مطالعات فراوان و ایجاد خلاقیت در کار آفرینی بر اساس نیاز مردم جامعه و جوانان پا در عرصه آموزش و بهبود وضعیت کاریابی نهاد.

 

دکتر میثم شکری ساز خستگی ناپذیر است

بگذارید پیش از هرچیز با یک توصیف زیبا بگوییم که اشخاص خستگی ناپذیر چه کسانی هستند. افراد خستگی ناپذیر دقیقا مانند جنگجویان شجاع صحنه‌ ی نبرد عمل می کنند. آن ‌ها افرادی هستند که همیشه برای فتح سرزمین ‌های جدید و خلق فرصت های نوین آمادگی دارند. میثم شکری ساز فردی خستگی ناپذیر در حوزه آموزش و کسب و کار است. فردی توانا که قدرت فوق العاده در دنبال کردن اهداف کوچک و بزرگ خود دارد.

افرادی که مدام می گویند "ما نمی توانیم به آرزوهای خود دست یابیم و این کار نشدنی است" تنها کافیست از زندگی افراد موفقی مثل میثم شکری ساز الگو برداری کنند. میثم شکری ساز متولد 1365 امروز به عنوان کارآفرین جوان و مدیری موفق شناخته می شود که همچنان در مسیر موفقیت قدم برمی دارد و خستگی را کنار گذاشته. او که بیش از یک دهه پیش با تاسیس مرکز توسعه آموزش مجازی پارس کار خود را آغاز کرد، ایشان امروز صاحب و مرد شماره یک هولدینگ بزرگ پارس پندار نهاد است که چندین موسسه و کسب و کار کوچک و بزرگ دیگر را در زیر مجموعه خود دارد.

اگر به زندگی ایشان با دقت بیشتری نگاه بیاندازید، می توان گفت که افرادی که موفقیت های بزرگ کسب می کنند، از توانایی های استثنایی و خارق العاده ای برخوردار نیستند بلکه به میزان قدرت و توانایی شان ایمان و اعتقاد دارند. میثم شکری ساز با تمام قدرت، از استعداد ها و مهارت های شان استفاده کرده تا به نتیجه ی دلخواه برسند و هرگز با اولین شکست یا مانع، دلسرد و پشیمان نشدند.

شایعات پیرامون میثم شکری ساز صحت ندارد

با وجود خدمات فروان و فعالیت های آموزشی میثم شکری ساز متاسفانه این روزها شاهد شایعات و تهمت های بی پایه و اساس بسیاری هستیم که درباره ی موفقیت های ایشان گفته و دهان به دهان می چرخد. درحالی که هیچ یک از آن ها سند و مدرک معتبر نداشته و تنها از روی حسد و خصومت های کودکانه منتشر شده. مسیر موفقیت میثم شکری ساز از ابتدا هموار نبوده است، اما دشمنان و رقبای ناجوانمرد معمولا عادت دارند، شخصیت و اعتبار افراد موفق را با تهمت هایی مانند کلاه برداری و دور زدن قانون، تخریب کنند. آنچه مسلم است اگر فردی همانند دکتر میثم شکری ساز از فعالیت های خود مطمئن باشد و تمامی امور خود را مطابق با قوانین انجام دهد، نگران این تهمت ها و شایعات نمی شود. اما بر خود واجب می داند برای حفظ اعتبار و آبروی هولدینگ پارس پندار نهاد و کارمندان آن، موسسات آموزشی و مدارکی که به دانشپذیران خود ارائه می دهد سکوت را کنار گذاشته و به دفاع بنشیند.

خوشبختانه تمامی مدارک دال بر رفع هرگونه اتهام جعل مدرک یا کلاه برداری موجود می باشد و میثم شکری ساز خیلی شفاف بیان می کند که تمامی امور اقتصادی و آموزشی خود را با انواع مجوزات و در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی انجام می دهد.

1399/04/25
22:03:12
5.0 / 5
1424
تگهای خبر: رپورتاژ , تولید , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد