هیئت وزیران تصویب كرد؛

بخشودگی كامل اجاره بهای اماكن گردشگری واگذارشده به بخش خصوصی

بخشودگی كامل اجاره بهای اماكن گردشگری واگذارشده به بخش خصوصی

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: در جلسه هیئت دولت مصوبه بخشودگی كامل اجاره بها اماكن و فضاهای گردشگری واگذارشده از طرف این وزارتخانه به بخش خصوصی تا آخر سال 99 تصویب گردید.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی اظهار داشت: در جلسه هیئت دولت که عصر روز یکشنبه ۱۶ شهریور برگزار شد، مصوبه بخشودگی کامل اجاره بهای اماکن و فضاهای گردشگری واگذارشده از طرف وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به بخش خصوصی تا آخر سال جاری توسط هیئت وزیران تصویب گردید. باتوجه به شیوع ویروس کرونا و لطمه دیدن خیلی از کسب وکارها در بخش گردشگری از دولت درخواست کرده بودیم تا این بخشودگی تا آخر سال جاری ادامه پیدا کند.
او اضافه کرد: برمبنای برآوردهایی که انجام دادیم میزان خسارت های واردشده به بخش گردشگری ناشی از شیوع ویروس کرونا تا مرداد ۹۹ حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان است که تعداد بیکاران را نیز در این بخش افزایش داده است.
معاونت گردشگری برمبنای دستور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن پیشنهاد و پیگیری مستمر حمایت های دولتی از بخش خصوصی حوزه های گردشگری و صنایع دستی، کمک ها و حمایت هایی را که در قالب اختیارات وزارتخانه در کاهش هزینه های بخش خصوصی مؤثر بوده را طی بخشنامه های مختلف انجام داده است.

1399/06/17
19:27:17
5.0 / 5
1890
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد