ناظر مجلس در شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری:

صنعت گردشگری با نقص ها و خلاء های قانونی روبرو است

صنعت گردشگری با نقص ها و خلاء های قانونی روبرو است

به گزارش سفرگو ناظر مجلس در شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری با اعلان اینكه فعالان عرصه گردشگری با موانع زیادی در حوزه های مختلف روبرو هستند، اظهار داشت: صنعت گردشگری نقص ها و خلاء های قانونی زیادی دارد.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، حجت الاسلام مجید نصیرایی ظهر پنج شنبه در جلسه هم اندیشی با فعالان صنعت توریسم خراسان جنوبی اظهار نمود: صنعت توریسم بی گمان می تواند در اقتصاد خراسان جنوبی نقش تأثیرگذاری را ایفا کند.
نماینده مردم، طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس و ناظر مجلس در شورایعالی میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به اینکه ظرفیت های بسیار خوبی برای جذب توریست در خراسان جنوبی وجود دارد، بیان کرد: البته فعالان عرصه گردشگری با موانع زیادی در حوزه های مختلف رو به رو هستند که باید در جهت رفع آن کوشید.
نصیرایی افزود: ما در نشست های تخصصی با فعالان صنعت توریسم خراسان جنوبی به صورت تخصصی این موانع را شناسایی می نماییم تا راهکارهایی را رونق گردشگری سالم و حلال بیابیم.
وی با اشاره به اینکه ما نیاز به یک نگاه جامع نسبت به فرصت ها و ظرفیت های صنعت توریسم و صنایع در خراسان جنوبی داریم، اظهار داشت: نباید نسبت به صنعت توریسم نگاه های یک جانبه داشته باشیم که این مورد لطمه زا است.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: ما با صنعت توریسم هم می توانیم فرهنگ و نگاه های اسلامی و انقلابی را بسط و گسترش دهیم و هم نسبت به رونق گردش اقتصادی با ثبات و اشتغال زایی اقدام نماییم.
نصیرایی بیان کرد: در حوزه رونق صنعت توریسم در بخش هایی نقص و خلاء قانونی داریم که در همین نشست ها و گفت وگوها آنرا شناسایی می نماییم.
وی خاطرنشان کرد: پس از شناسایی این نقص ها و خلاء ها قانونی آنرا به مجلس منتقل کرده و بی گمان مجلس انقلابی و مقتدر ما نیز نسبت به موضوع گردشگری حلال و سالم ورود پیدا خواهد نمود.


منبع:

1399/06/31
13:12:46
5.0 / 5
1338
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد