نمایشگاه ملی صنایع دستی به صورت مجازی

نمایشگاه ملی صنایع دستی به صورت مجازی

سفرگو: نمایشگاه ملی صنایع دستی امسال به صورت مجازی برگزار می شود، به همین مناسبت ثبت نام از هنرمندان صنایع دستی جهت شركت در این نمایشگاه مجازی بطور رسمی شروع شد.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با هدف بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی در توسعه اقتصادی صنایع دستی کشور به خصوص به دنبال شیوع مجدد بیماری کرونا و خسارت های ناشی از آن، در نظر دارد برای اولین بار، نمایشگاه ملی صنایع دستی را به صورت آنلاین برگزار کند.
با برنامه ریزی بعمل آمده، روند ایجاد و راه اندازی سامانه آنلاین نمایشگاه بوسیله شرکت مادر تخصصی توسعه ایران گردی و جهان گردی و همکاری با بخش خصوصی تکمیل شده و از اول هفته آتی ثبت نام برای نمایشگاه مورد اشاره توسط ادارات کل استانی آغاز خواهد شد.
به منظور توانمندسازی و پشتیبانی از حضور گسترده فعالان صنایع دستی کشور در نمایشگاه، علاوه بر اینکه محدودیت سهمیه ای برای ثبت نام وجود ندارد، هیچ گونه درصدی نیز از فروش محصولات صنایع دستی از هنرمندان دریافت نخواهد شد و اجاره بهای پنل های اختصاصی برای تمام مشارکت کنندگان در مدت زمان برگزاری رویداد مذکور، بدون هزینه و رایگان خواهد بود.
اطلاعات کامل برای ثبت نام متقاضیان، به ادارات کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استانها ارسال شده است. فعالان صنایع دستی به تفکیک هر استان برمبنای سامانه ای که از طرف اداره کل اعلام خواهد شد ثبت نام و در این نمایشگاه به صورت مجازی حضور پیدا می کنند.


منبع:

1399/08/01
22:32:50
5.0 / 5
1475
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد