بررسی تخلفات نمایشگاه گردشگردی توسط دانشگاه های علوم پزشكی و برخورد با متخلفین

بررسی تخلفات نمایشگاه گردشگردی توسط دانشگاه های علوم پزشكی و برخورد با متخلفین

به گزارش سفرگو استاندار تهران درباره تجمع و برخی تخلف ها در نمایشگاه گردشگری اظهار داشت: در اینباره اعلام شده که روسای دانشگاه های علوم پزشکی بررسی لازم را انجام دهند، بطور قطع با متخلفین برخورد خواهد شد.


انوشیروان محسنی بندپی در گفتگو با ایسنا، اظهار داشت: بطور قطع از هرگونه تجمع در استان تهران جلوگیری خواهد شد و باید رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت قطع زنجیره کرونا در دستور کار قرار گیرد.
وی ادامه داد: در مورد تجمع و برخی تخلفات در رعایت پروتکل بهداشتی در نمایشگاه گردشگری اعلام شده که روسای دانشگاه های علوم پزشکی بررسی لازم را انجام دهند.
استاندار تهران تصریح کرد: بطور قطع با متخلفین این نمایشگاه برخورد خواهد شد.
به گزارش سفرگو به نقل از ایسنا، پیش تر هم استاندار تهران تصریح کرد بود در استان تهران نباید تجمعی شکل بگیرد و هیچ یک از اصناف و اتحادیه ها حق برگزاری انتخابات سراسری ندارند در همین راستا برای سال جاری نمایشگاه بهاره برگزار نخواهد شد و شهروندان هم در روزهای پایانی سال ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی نباید برای خرید باعث شکل گیری تجمع بشوند.
چهاردهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی تهران از روز سه شنبه پنجم اسفند در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شروع به کار کرد.
منبع:

1399/12/07
12:19:02
0.0 / 5
761
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد