چرا گردشگری سلامت در دنیای پساكرونا مهم است؟

چرا گردشگری سلامت در دنیای پساكرونا مهم است؟

به گزارش سفرگو خراسان رضوی باتوجه به انجام برنامه های واکسیناسیون در جهان و کاهش محدودیت ها، سلامتی هدف اصلی مسافرانی خواهد بود که به دنبال سبک زندگی شادتر و سالم تر هستند.


به نقل از تراول دیلی، کارشناسان اظهار کردند: تقاضا برای گردشگری سلامت در پساکرونا افزایش خواهد یافت، چونکه مسافران پس از یک سال (و یا حتی بیشتر) محدودیت سفر مشتاق هستند تا جسم و روح خویش را تقویت و بر فرسودگی ناشی از این همه گیری غلبه کنند.
با عنایت به کاهش سفرهای سلامتی، افراد پس از آخر همه گیری تمایل به سفرهای سلامت در هر نوعی دارند که می تواند شامل تناسب اندام، سم زدایی و مدیریت استرس باشد.
محققان عنوان کردند: سلامت روحی و جسمی طی این بیماری همه گیر مورد توجه قرار گرفته است و سبب می شود که سفرهای سلامتی بیشتر از گذشته متقاضی داشته باشد. بیماری کووید- ۱۹ و محدودیت های آن سبب شد تا افراد درباره نحوه زندگی و سفر خود ارزیابی مجدد کنند.
هم اکنون، ارتباط باردیگر با طبیعت و اتخاذ رویکرد فعالانه تر نسبت به سلامتی جسمی و روحی، کانون اصلی توجه خیلی از مسافران، بخصوص افرادی است که طی این بیماری در شهرهایی زندگی کرده اند که دسترسی کمتری به فضای سبز داشته اند.
در زمان شیوع بیماری همه گیر کووید-۱۹، با افزایش بی سابقه دورکاری که احتیاج به تعادل سالم بین زندگی و کار را برجسته می کند، مواجه شدیم و این در شرایطی است که افراد سفرهای کمتری داشتند و در پساکرونا تلاش می کنند مدت طولانی را جهت استفاده از مزایای سلامتی انتخاب کنند.
همچنین، سفرهای خانوادگی در این بخش، درحال گسترش است، چونکه افراد به دنبال برقراری ارتباط باردیگر و کشف عادات سبک زندگی سالم با یکدیگر هستند.
منبع:

1400/04/08
17:57:10
5.0 / 5
286
تگهای خبر: زندگی , سفر , فضا , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد