نماینده رئیس جمهور در اصفهان تاكید كرد:

تعیین تکلیف مالکیت زمینهای حصه

تعیین تکلیف مالکیت زمینهای حصه

سفرگو: اصفهان _ وزیر میراث فرهنگی بر تعیین تکلیف مالکیت زمینهای منطقه حصه و همین طور لزوم آزادسازی این مناطق بمنظور ساخت مدرسه، مسجد، اماکن فرهنگی و خدمات عمومی تاکید نمود.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، رییس جمهور و هیئت همراه در بیست و پنجمین سفر استانی خود بامداد پنجشنبه وارد استان اصفهان شدند. در این سفر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به عنوان نماینده تام الاختیار رییس جمهوری در شهرستان اصفهان حاضر خواهد بود و برنامه های متنوعی ازجمله بازدید از منطقه محروم حصه و بازدید از طرح های عمرانی شهر بهارستان را در برنامه حضور خود در اصفهان دارد.
ضرغامی نخستین برنامه خود به منطقه محروم و حاشیه ای حصه رفت و در بازدید از این محله اظهار داشت: باتوجه به اقامت قریب به ۱۳ هزار خانواده در این محور مسکونی و باتوجه به اینکه تمامی زمینهای این منطقه وقفی است، لازم است تا با هماهنگی و مشورت سازمان اوقاف و امور خیریه درباره تعیین تکلیف مالکیت این زمین ها و همین طور لزوم آزادسازی این مناطق بمنظور ساخت مدرسه، مسجد، اماکن فرهنگی و خدمات عمومی اقدامات لازم صورت گیرد.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افزود: متأسفانه این منطقه محل تردد اوباش و فروشندگان مواد مخدر است. پس لزوم جلب همیاری مردم محلی از یک سو و جلب همکاری و همیاری نیروهای انتظامی و بسیج بمنظور ناامن کردن منطقه برای حضور اوباش و فروشندگان مواد مخدر از طرف دیگر، همچون الزاماتی است که در نشست هیئت دولت حتما مطرح و پیگیری خواهم کرد.
گفتنی است، ضرغامی در ابتدای سفر خود در جمع نخبگان اصفهان حاضر خواهد شد و مورد مشکلات این شهر به گفتگو خواهد نشست و از بافت تاریخی اصفهان نیز بازدید خواهدنمود. افتتاح دو هتل نیز در شهر اصفهان از برنامه دیگر حضور عزت الله ضرغامی در اصفهان خواهد بود.


منبع:

1401/03/27
13:57:45
5.0 / 5
306
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد