با حكم رضا سامه؛

مدیران پایگاه های هگمتانه، ری و حریره مشخص شدند

مدیران پایگاه های هگمتانه، ری و حریره مشخص شدند

به گزارش سفرگو، مدیرکل پایگاه های میراث ملی و جهانی، مدیران محوطه های تاریخی هگمتانه، شهرری و حریره کیش را منصوب نمود.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، رضا سامه مدیرکل پایگاه های میراث ملی و جهانی اخیرا سه مدیر را برای پایگاه های ملی و جهانی در سه استان منصوب نمود. صاحب محمدیان منصور بعنوان مدیر پایگاه میراث ملی محوطه باستانی هگمتانه انتخاب شد.
در حکم صاحب محمدیان منصور آمده است: نظر به مراتب شایستگی ها و تجارب جنابعالی، بنا بر پیشنهاد مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان به باعث این حکم به سمت مدیر پایگاه میراث ملی محوطه باستانی هگمتانه منصوب می شوید.
در ادامه حکم علاوه بر وظایف مشخص شده پایگاه، توجه به معرفی و آموزش میراث ملموس، ناملموس و طبیعی برای مخاطبان مختلف، جلب مشارکت جوامع محلی و همینطور ایجاد ساز و کارهای مؤثر برای تسهیل و تداوم همکاری ها با نهادها و انجمن های استان همدان در امر حفاظت و مدیریت آثار پرارزش مورد تاکید قرار گرفته است.
سجاد قربانی هم بعنوان مدیر پایگاه میراث ملی شهر تاریخی «حریره کیش» انتخاب شد. همینطور با حکم مدیرکل پایگاه های میراث ملی و جهانی، عبدالمهدی همت پور بعنوان مدیر پایگاه میراث ملی محوطه باستانی ری با پیشنهاد مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران منصوب شده است.

1401/08/26
12:02:00
5.0 / 5
124
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد