استاندار كرمانشاه:

شهربازی کرمانشاه نباید تکراری باشد

شهربازی کرمانشاه نباید تکراری باشد

به گزارش سفرگو، کرمانشاه استاندار کرمانشاه ضمن اشاره به نیاز مبرم شهر کرمانشاه به داشتن یک شهربازی اظهار داشت: این شهربازی نباید تکرارِ شهربازی شهر های دیگر باشد و باید نوآوری و خلاقیت در آن اعمال شده و در کشور پیشرو باشد.


محمدطیب صحرایی در نشست با شهردار و مجموعه سازمان سرمایه گذاری شهرداری کرمانشاه از طریق اندازی شهربازی بعنوان یک اولویت ضروری برای شهر کرمانشاه یاد کرد و اضافه کرد: هرچند شهربازی فقط یک محل برای بازی است، اما این بازی نیاز امروز کودکان و نوجوانان و حتی جوانان شهر است.
وی ادامه داد: همینطور این مجموعه می تواند محل مناسبی برای تفریح خانواده ها باشد، بنابراین نیاز است اهتمام جدی در این حوزه به کار گرفته شود.
صحرایی با تکیه بر ضرورت راه اندازی این مجموعه در کوتاهترین زمان ممکن اظهار داشت: الگوی قدیمی و تکراری برای شهربازی کرمانشاه به کار نمی آید، چون که صنعت بازی سازی در جهان به صورت تصاعدی درحال رشد است و ما باید بتوانیم تفریحات به روز و مدرن را در این مجموعه مستقر نماییم.
استاندار کرمانشاه اظهار داشت: برای این کار باید شهربازی های پیشرو جهان هم مطالعه شده و از صنعت بازی آنها در این مجموعه استفاده گردد.
وی تصریح کرد: وقتی جوان و نوجوان ما در فضای مجازی بازی و سرگرمی هایی را در بعضی کشورها مشاهده می کند، بطور قطع به دنبال استفاده از چنین مجموعه هایی است و اگر نتوانیم شهربازی مدرنی برای او فراهم نماییم، حضور در این مجموعه برای او جذابیت نخواهد داشت.
استاندار کرمانشاه اظهار داشت: تکرار شهربازی دیگر شهر های کشور در این مجموعه به کار نمی آید و باید بتوانیم یک شهربازی پیشرو در کشور راه اندازی نماییم.
صحرایی در ادامه با اشاره به اینکه وسایل بازی در مجموعه شهربازی کرمانشاه نباید صرفاً جنبه بازی و سرگرمی داشته باشد، اظهار داشت: بسیاری کشورها از وسایل بازی استفاده می نمایند که زمینه رشد انواع هوش ها همچون هوش منطقی، هوش هیجانی و... را در کودکان و نوجوانان فراهم می آورد.
وی ادامه داد: باید به دنبال وسایل بازی باشیم که در کنار سرگرمی و تفریح بتواند زمینه ساز آموزش مهارت های لازم برای کودکان و نوجوانان هم باشد.
منبع:

1402/04/16
13:16:28
5.0 / 5
291
تگهای خبر: آموزش , سرمایه گذاری , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
سفرگو لینکهای سفرگو
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد