شوك در سازمان میراث فرهنگی

معاون گردشگری چهار مدیركل خویش را در یك روز تغییر داد

معاون گردشگری چهار مدیركل خویش را در یك روز تغییر داد

به گزارش سفرگو معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی چهار مدیركل از پنج اداره كل را تغییر داد كارشناسان معاونت گردشگری در شوك این تحول هستند چون كه این تغییرات در یك روز و كمتر از دوماه به نوروز رخ داده است.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، ولی تیموری چند روزی بیشتر نیست كه از اسپانیا و نمایشگاه گردشگری و بین المللی فیتور مادرید برگشته است او به همراه رئیس سازمان میراث فرهنگی در این دوره از نمایشگاه كه ایران هم پاویون داشت، شركت كرده بود.
حالا بعد از برگشت از این سفر در یك روز و در روزهای نزدیك به عید نوروز و فعالیت ستاد گردشگری چهار اداره كل، هماهنگی های ملی، نظارت و ارزشیابی، آموزش و برنامه ریزی را گرفتار تغییر نمود. هنوز كارشناسان این معاونت گردشگری در شوك این تغییرات هستند.
او كه از بدنه سازمان میراث فرهنگی بوده و دفتر اداره كل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری را بر عهده داشت، حالا مقرر است بعضی از افراد را خارج از بدنه سازمان بعنوان مدیران كل معرفی نماید.
حسین اله بداشتی مدیركل دفتر همكاری و توافق های ملی گردشگری بود كه مقرر است به جای او لیلا اژدری این سمت را بر عهده بگیرد. اژدری قبلا سرپرست دفتر برنامه ریزی و پشتیبانی از توسعه گردشگری بود.
محمد ثابت اقلیدی مدیركل نظارت و ارزیابی گردشگری هم جای خویش را به جواد موسوی می دهد وی در پژوهشگاه و معاونت گردشگری مشهد فعالیت می كرده است. به جای محمد رضا اكبری مدیر دفتر مطالعات و آموزش گردشگری هم زاهد شفیعی عهده دار این سمت خواهد شد شفیعی از بدنه كارشناسی میراث فرهنگی نبوده و از اصفهان به تهران خواهد آمد.
دفتر برنامه ریزی و پشتیبانی از توسعه گردشگری هم تا كنون سرپرستی داشت امروز به علیرضا رحیمی سپرده می شود. رحیمی مدتها پیش در معاونت گردشگری مناطق آزاد فعالیت می كرد.
محمد ابراهیم لاریجانی مدیركل بازاریابی و تبلیغات هنوز در این جایگاه قرار دارد. مراسم معارفه مدیران جدید امروز هفتم بهمن ماه ساعت ۱۶ در معاونت گردشگری برگزار می گردد.

1397/11/08
16:42:40
5.0 / 5
2384
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد