اطلاعات تكمیلی درباره لغو روادید گردشگران چینی اعلام گردید

اطلاعات تكمیلی درباره لغو روادید گردشگران چینی اعلام گردید

سفرگو: اطلاعات تكمیلی درباره لغو روادید یك طرفه چینی ها و ورود گردشگران تجاری، دانشجویی یا اتباع تایوان اعلام گردید.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، اتاق بازرگانی ایران درباره برقراری مقررات لغو روادید یك طرفه برای اتباع جمهوری خلق چین، نامه ای را به تمام روسای تشكل های وابسته به اتاق ایران نوشت. در این نامه اشاره شده به استناد مصوبه شماره ۴۰۰۲۹ مورخ ۵ تیرماه سال ۹۸، هیئت وزیران، اطلاعات تكمیلی دریافتی در این زمینه به شرح زیر اعلام شده است.
وفق مقررات فوق الذكر، دارندگان گذرنامه های عادی جمهوری خلق چین، منطقه ویژه اداری هنگ كنگ و منطقه ویژه اداری ماكائو با مقاصد گردشگری و تجاری قادر خواهند بود از ۲۵ تیرماه ۹۸ برابر با ۱۶ جولای ۲۰۱۹ بدون ستاندن روادید به ایران وارد و در هر بار ورود به مدت ۲۱ روز اقامت كنند.
لغو روادید ابلاغ گردیده شامل آن دسته از متقاضیان چینی خواهد بود كه به قصد گردشگری و انجام امور تجاری وارد قلمرو جمهوری اسلامی ایران خواهند شد.
همچنین اتباع تایوان (چین تایپه) می بایست كماكان با ستاندن روادید از نمایندگی های جمهوری اسلامی به ایران وارد شوند. در ضمن سایر اتباع چینی كه متقاضی انواع دیگر روادید از قبیل دانشجویی، حق كار و یا مطبوعاتی و غیره هستند می بایست نسبت به ستاندن روادید از نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران اقدام نمایند.


منبع:

1398/05/22
13:25:40
5.0 / 5
1894
تگهای خبر: گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد