به منظور ارائه گزارش دستاوردها صورت گرفت

دیدار دبیركل كمیسیون ملی یونسكو-ایران با آیت الله علم الهدی

دیدار دبیركل كمیسیون ملی یونسكو-ایران با آیت الله علم الهدی

به گزارش سفرگو دبیركل كمیسیون ملی یونسكو-ایران به همراه تعدادی از مدیران این كمیسیون با آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد دیدار و گفتگو كرد.


به گزارش سفرگو به نقل از مهر، حجت الله ایوبی، دبیر كل كمیسیون ملی یونسكو- ایران با عرضه گزارشی درباره فعالیت جمهوری اسلامی ایران در یونسكو با تاكید بر اینكه نظام جمهوری اسلامی ایران حرف های گفتنی بسیاری در عرصه های مختلف دارد تصریح كرد: یونسكو ظرفیتی است كه باید بهترین استفاده را از آن ببریم.
وی خاطرنشان كرد: شهر مشهد باید بعنوان شهر الگو و معیار در داخل و خارج از كشور باشد عنوان كرد: بعنوان خادم امام رضا (ع) باور دارم باید از ظرفیت های داخلی و خارجی برای معرفی شهر مشهد در عرصه های مختلف بعنوان الگو استفاده نماییم.
در ادامه این دیدار مدیران بخش های مختلف كمیسیون ملی یونسكو-ایران گزارشی را درباره فعالیت های مختلف انجام شده عرضه دادند.
آیت الله علم الهدی در این دیدار با تاكید بر استفاده مدیران جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت های داخلی و خارجی برای بیان مواضع و دیدگاه های نظام و مواضع انقلابی تصریح كرد: سازمانهای بین المللی می توانند و باید یك ظرفیت برای نظام باشند به شرط آنكه نمایندگان ما چنین باور و اعتقادی داشته باشند.
وی خاطرنشان كرد: امروز جای شادمانی است كه شخصیت مومن و انقلابی چون دكتر حجت الله ایوبی مسولیت یونسكو را در ایران بر عهده دارد و آمدن ایشان مایه آسودگی خاطر متدینین است.

1398/06/30
20:22:59
5.0 / 5
2004
تگهای خبر: یونسكو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد