برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی راهنمایان گردشگری مازندران در آمل

برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی راهنمایان گردشگری مازندران در آمل

سفرگو: ایسنا/مازندران معاون گردشگری اداره كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از برگزاری مجمع عمومی انجمن صنفی كارگری راهنمایان گردشگری مازندران در آمل آگاهی داد.


مهران حسنی شب گذشته در حاشیه این مجمع كه در هتل المپیك آمل برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت فعالیت راهنمایان گردشگری در امتداد معرفی شایسته استان در تمام بخش ها اظهار داشت: به روز رسانی اطلاعات، برگزاری دوره های آموزشی ویژه راهنمایان گردشگری وتعامل موثر با دفاترخدمات سیاحتی و جهانگردی، جایگاه واقعی این قشر مهم را در صنعت رو به رشد گردشگری مشخص می كند.

وی با اشاره به تعامل بیشتر انجمن با اداره كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران اشاره كرد: با برنامه ریزی و برگزاری نشست های فصلی در امتداد حل معضلات و مشكلات اعضای آن می توان انجمنی پویا و جریان ساز را در استان شاهد بود.

معاون گردشگری اداره كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران اشاره كرد: با عنایت به برگزاری رویداد بین المللی ساری 2022 نقش راهنمایان گردشگری بعنوان سفیران فرهنگی كشور در تعامل با توریستهای خارجی در استان بسیار مهم بوده است.

به گزارش سفرگو به نقل از ایسنا، گفتنی ست در این مجمع نامزدهای هیئت مدیره و بازرسی انجمن عرضه شدند و بعد از ستاندن و شمارش آراء مرتضی حاجی زاده، محمد وطن خواه، بهنام موسوی، شكوفه صفری و سید فرشته رضوی با كسب بیشترین آرا بعنوان هیئت مدیره و علی صبوری بعنوان بازرس این انجمن برگزیده شد.
منبع:

1398/09/25
14:32:37
5.0 / 5
1463
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد