توسط وزارت میراث فرهنگی؛

جزئیات اختصاص سوخت به كارگاه های صنایع دستی اعلام گردید

جزئیات اختصاص سوخت به كارگاه های صنایع دستی اعلام گردید

به گزارش سفرگو وزارت میراث فرهنگی جزئیات اختصاص سوخت به كارگاه های صنایع دستی را اعلام نمود.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، وزارت میراث فرهنگی اخیرا جزئیات اختصاص سوخت به كارگاه های صنایع دستی را اعلام نموده كه براین اساس به كارگاه هایی كه لوله كشی گاز ندارند، سوخت گرمایشی داده می شود.
این كار منوط به این است كه مشخص شود رشته های صنایع دستی هركدام چه سوختی و به چه مقدار نیاز دارند. در این راستا مقرر شد دفتر فناوری اطلاعات وزارت میراث فرهنگی این اطلاعات را روی سامانه ای كه منتج به صدور مجوزهای صنایع دستی می شود، وارد كند؛ همینطور یك وب سرویس برای ارتباط مشترك وزارتخانه با شركت ملی پخش فرآورده های نفتی فراهم گردد.
در همین راستا برای برخی كارگاه ها مثل سفالگری و شیشه گری سنتی و رشته های مشابه، «سوخت فرایند تولید» تخصیص پیدا كرد و برای برخی از رشته ها سوخت فرآیندی مانند باتیك و چاپ قلمكار در نظر گرفته شد. معاونت صنایع دستی آذربایجان شرقی در سال های پیش در یك اقدام خودجوش این سهمیه را برای باتیك كاران شهر اسكو از راه وزارت محترم صمت تأمین می كرد.
در حال حاضر، معاونت های صنایع دستی ۳۱ استان بعنوان ناظر بر این مورد معرفی شده اند تا متقاضی وقتی به سامانه تجارت آسان رجوع و ثبت نام می كند، با تأیید معاون صنایع دستی استان به سامانه شركت ملی پخش فرآورده های نفتی معرفی و سوخت به آنها بر طبق این تأییدیه تخصیص داده شود. این سوخت فقط سوخت مایع یعنی نفت و گازوئیل است و ارتباطی به سوخت بنزین خودرو ندارد.
متقاضیان واجد شرایط می توانند از آغاز بهمن ۹۸ با رفتن به سامانه الكترونیك ذكرشده، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

1398/10/26
15:05:22
5.0 / 5
2096
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد