استراتژی جدید اتیوپی برای تقویت گردشگری

استراتژی جدید اتیوپی برای تقویت گردشگری

به گزارش سفرگو اتیوپی استراتژی جدیدی را معرفی كرده كه سبب افزایش تعداد گردشگران این كشور خواهد شد. این استراتژی تسهیل ترانزیت گردشگران به چندكشور ازطریق خطوط هوایی اتیوپی است.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، فیتسوم كاساهون مدیر ارتباطات گردشگری اتیوپی اظهار داشت: استراتژی جدید كه به صورت مشترك با بانك جهانی تدوین شده است با هدف افزایش توریست با پشتیبانی از مسافران بین المللی با استفاده از خطوط هوایی اتیوپی برای بازدید از كشور انجام می شود.
وی اظهار داشت: ما با بانك جهانی یك استراتژی جدید تهیه كرده ایم. این استراتژی در واقع استفاده مسافران بین المللی از خطوط هوایی اتیوپی برای ترانزیت به چندین كشور است. سالانه بیشتر از ده میلیون مسافر بین المللی با استفاده از خطوط هوایی اتیوپی به كشورهای دیگر می روند و بیشتر آنها دو تا سه روز مانده به پرواز بعدی، در اتیوپی می مانند. یعنی مدت اقامت آنها در این كشور با استفاده از خطوط ترانزیت بیشتر شده است.
طبق گفته فیتسوم، اگر حمل و نقل هوایی را انجام می دهیم، باید بتوانیم هتل ها، آژانس های مسافرتی و سایر امكانات را هم به راحتی در دسترس مسافران قرار دهیم، در ضمن پایتخت این كشور پتانسیل بالایی برای افزایش گردشگران دارد. همینطور از این استراتژی برای برگزاری كنفرانس ها و همایش ها و كمك به جوامع بین المللی برای بازدید از اتیوپی استفاده خواهد شد.
مدیر ارتباطات در ادامه توضیح داد: پارك وحدت اخیراً افتتاح شده كه سبب جذب توریست می شود، همینطور اعطای جایزه صلح نوبل به نخست وزیر همچون دلایلی است كه به ارتقا كشور در صحنه جهانی كمك كرده و همینطور كتیبه جشنواره Timket (نمایش نامه اتیوپی) توسط یونسكو بعنوان میراث نامشهود هم به ثبت رسیده است ازاین رو این عوامل می تواند سبب افزایش ورود توریست به كشور شود.
این گزارش توسط رایزنی فرهنگی ایران در اتیوپی تهیه و در اختیار خبرگزاری مهر قرار داده شده است.

1398/10/27
12:12:13
5.0 / 5
1816
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد