ایران ایر اعلام كرد

نقص فنی علت تاخیر پرواز مشهد - تهران

نقص فنی علت تاخیر پرواز مشهد - تهران

به گزارش سفرگو مدیر روابط عمومی شركت هواپیمایی ایران ایر از نقص فنی و تأمین قطعه از پایتخت بعنوان علت تأخیر پرواز بامداد امروز مشهد - تهران این ایرلاین اطلاع داد و اظهار داشت: بر مبنای قوانین سازمان هواپیمایی و حقوق مسافر، خسارت مسافران این پرواز پرداخت می شود.


به گزارش سفرگو به نقل از ایسنا، پرواز بامداد امروز شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) از مشهد مقدس به مقصد تهران در ساعت ۱۰ و ۵۵ دقیقه با مشكل نقص فنی در هواپیما مواجه گردید و هنوز حالا هم این پرواز انجام نشده است.
در این حوزه معصومه اصغرزاده - مدیر روابط عمومی شركت هواپیمایی ایران ایر- به ایسنا اظهار داشت: هیچ مسافری در فرودگاه هاشمی نژاد مشهد حضور نیافت، چون كه قبل از انجام این پرواز به صورت پیامكی با همه مسافران اطلاع رسانی صورت گرفت.
وی ادامه داد: نقص فنی در هواپیمای ایرباس این پرواز و تأمین قطعه از تهران دلیل تاخیر در این پرواز بوده است، چون كه امكان جایگزینی هواپیما هم وجود نداشت.
اصغرزاده با اشاره به اینكه بر مبنای قوانین سازمان هواپیمایی كشوری حقوق مسافر را رعایت خواهیم كرد، افزود: در صورت تاخیر پرواز بیشتر از دو ساعت، چهار ساعت و بیشتر از شش ساعت حقوقی برای مسافر وجود دارد و باید خسارتی به آنها پرداخت گردد. اما با عنایت به این كه قبل از انجام این پرواز و آمدن مسافران به فرودگاه به آنها به صورت پیامكی اطلاع رسانی كردیم، هتل برای آنها نمی گیریم اما بر مبنای قانون و آنچه در دستورالعمل ها آمده به مسافران این پرواز خسارت پرداخت می نماییم.
وی در پاسخ به اینكه گفته می شود این پرواز با ۱۲ ساعت تاخیر در ساعت ۲۲ و ۵۵ دقیقه امشب صورت خواهد گرفت، اینگونه توضیح داد كه تابحال ساعت دقیق این پرواز مشخص نشده اما به محض مشخص شدن، آنرا اطلاع رسانی خواهیم كرد.1398/11/04
16:06:08
5.0 / 5
2156
تگهای خبر: شركت , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد