نماینده مردم شیراز در مجلس:

اسكان های نوروزی شهرداری و آموزش و پرورش شیراز تعطیل شد

اسكان های نوروزی شهرداری و آموزش و پرورش شیراز تعطیل شد

به گزارش سفرگو نماینده مردم شیراز در مجلس ضمن تاكید به حفظ همبستگی ملی در مبارزه با ویروس كرونا اظهار داشت: برای عید به شیراز سفر نكنید. مردم باید سفارش های وزارت بهداشت را جدی بگیرند تا از این بحران عبور نماییم.


مسعود رضایی در گفت و گو با ایسنا در مورد وضعیت شیوع بیماری كرونا در شهر شیراز اظهار داشت: خوشبختانه مردم شیراز قرنطینه خانگی را به خوبی رعایت كرده اند. معابر عمومی خلوت است. تنها مشكل موجود، كمبود اقلام بهداشتی برای مردم و بیمارستان ها است.
این عضو كمیسیون اجتماعی مجلس «كمبود امكانات بیمارستان ها» را مهم تلقی نمود و اضافه كرد: از مسئولان می خواهم به جد این مساله را پیگیری كنند كه احیانا تلفاتی پزشكی یا پرستاری نداشته باشیم.
وی درباب مسافرت های نوروزی اظهار داشت: از هم وطنان خواهش می كنم كه در نوروز به شیراز سفر نكنند. محل های اسكان نوروزی شهرداری و آموزش و پرورش در شیراز تعطیل اعلام شده است. همه این اقدامات برای پیشگیری و برای حفظ جان ملت ایران است. عبور و مرورها این روزها خوب است برای ایام عید به جد پیگیری خواهد شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس درانتها درباب لزوم همبستگی ملی اظهار داشت: تنها چیزی كه می تواند بحران ما را حل كند، همبستگی است برای اینكه كرونا دشمن آشكار نیست، پنهان است. می طلبد جامعه ما دشمن مشترك پنهانی برای خود تصور كرده و با ویروس مبارزه كند. مردم باید سفارش های وزارت بهداشت را جدی بگیرند تا از این بحران عبور نماییم.
منبع:

1398/12/21
14:54:34
5.0 / 5
2068
تگهای خبر: آموزش , پزشك , سفر , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد