كاشت نهال مهربانی در موزه آینه و روشنایی بعد از كرونا

كاشت نهال مهربانی در موزه آینه و روشنایی بعد از كرونا

به گزارش سفرگو یزد مسئول موزه آینه و روشنایی یزد از تداوم طرح كاشت درختان میوه به نام بازدیدكنندگان موزه اطلاع داد و اظهار داشت: طرح كاشت نهال مهربانی در موزه آینه و روشنایی بعد از بحران كرونا با اهدای درختان مختلف از جانب بازدیدكنندگان ادامه می یابد.


«محمدعلی نائب حسینی» در گفتگو با خبرنگار ایسنا، از اجرای طرح درختكاری به نام بازدیدكنندگان موزه قصر آینه اطلاع داد و اظهار نمود: سال قبل در پذیرایی از برخی از بازدیدكنندگان این موزه با میوه های درختان محوطه موزه، شاهد استقبال آنان از كاشت درخت میوه به نام افراد در موزه بودیم.
وی با بیان این كه در مناسبات مختلف در ماه اسفند درختان میوه گوناگونی در محوطه این موزه به نام بازدیدكنندگان كاشته شده است، اظهار داشت: در این ماه بیشتر از 22 اصله درخت میوه شامل سیب و پرتقال به موزه آینه و روشنایی یزد در مناسبت های مختلف روز درختكاری، روز پدر، روز مادر و مناسبات شخصی مانند علاقه به موزه و یادگاری سالگرد ازدواج، اهدا شد.
این مسئول با بیان این كه این طرح به علت انتشار كرونا هم اكنون متوقف شده است، اظهار داشت: تا پیش از تعطیلی موزه در تماسهای مختلف تلفنی، بازدیدكنندگان نسبت به كاشت نهال استقبال نشان می‎دادند.
نائب حسینی با تاكید بر این كه بعد از بحران كرونا و همزمان با فرا رسیدن روزهای خوب در سال آینده، این طرح در بازدیدهای خانوادگی ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: طرح كاشت نهال مهربانی در موزه آینه روشنایی بعد از بحران كرونا با اهدای درختان مختلف از جانب بازدیدكنندگان ادامه می یابد.

1398/12/25
23:07:26
5.0 / 5
1931
تگهای خبر: موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد