كلاه برداری جدید برخی آژانس های هواپیمایی

ماجرای عجیب فروش بلیت پروازی كه وجود خارجی نداشت!

ماجرای عجیب فروش بلیت پروازی كه وجود خارجی نداشت!

امروز یکی از مسافران با وجود خرید بلیت پرواز ایران ایر از یکی از آژانس های مسافرتی در راه تهران- همدان با صحنه ای مواجه گردید که عجیب به نظر می رسید؛ او به فرودگاه رفت اما با این مسئله رو به رو شد که این شرکت هواپیمایی امروز پروازی به همدان ندارد!


به گزارش سفرگو به نقل از ایسنا، به دنبال شکایت این مسافر مسئله را از حسین جهانی –مدیر روابط عمومی ایران ایر – جویا شدیم که اینطور به ایسنا توضیح داد: متاسفانه برخی آژانس های مسافرتی، درگاه ها و اپلیکیشن های خرید بلیت هواپیما مبادرت به فروش پروازهایی می کنند که موجود نیست و این مسافر هم با همین مشکل روبه رو شده است.
وی اعلام نمود: به دنبال شکایت یکی از مسافران با آژانس هواپیمایی که تخلف کرده بود و بلیتی را فروخته بود که پروازی برای آن وجود نداشت، برخورد کرده و ارتباط کاری مان را قطع کردیم.
جهانی اضافه کرد: این تخلف موجب نارضیاتی مشتریان از شرکت های هواپیمایی می شود چونکه ساعت ها آنها را در شرایطی در فرودگاه ها منتظر می گذارد که اساسا پروازی برای بلیتی که خریداری نموده اند وجود ندارد.
مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) افزود: بعد از اطلاع از این تخلف در امتداد حقوق مشتریان ارتباط کاری خودرا به صورت کامل با این آژانس مسافرتی قطع کردیم و در آینده اگر مشابه این تخلف از طرف دیگر آژانس ها رخ دهد به صورت قاطع با آن برخود خواهیم کرد.
جهانی با اشاره به اینکه مردم برای اطمینان بیشتر می توانند در هنگام خرید بلیت هواپیما استعلام آنرا از سایت شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) دریافت نمایند، اشاره کرد: مسافران در صورت برخورد با چنین تخلفاتی حتما موضوع را با دستگاه های نظارتی مانند سازمان هواپیمایی کشوری و ایران ایر در بین بگذارند تا سریعا این مساله در دست اقدام و پیگیری قرار گرفته و با متخلفان برخورد نماییم.1399/10/09
12:17:47
5.0 / 5
1798
تگهای خبر: خرید , سایت , شركت , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد