معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی عنوان كرد؛

تلاش وزارت میراث فرهنگی در سال جدید

تلاش وزارت میراث فرهنگی در سال جدید

به گزارش سفرگو معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی اظهار داشت: سال جاری تلاش می نماییم به مسؤلان کشوری ثابت شود که گردشگری و سفر عامل شیوع کرونا نیست.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، ولی تیموری در پیام نوروزی خود در صفحه مجازی، نوشت: سال قبل تمام تمرکز ما برای افزایش تاب آوری بود تا از یک طرف جلوی تعطیلی و رکود کامل فعالیتهای گردشگری را بگیریم و از سوی دیگر با جلب کمک ها و حمایت های حداقلی بتوانیم نشاط و سرپایی را در عرصه گردشگری داشته باشیم. سال جاری را متفاوت شروع کردیم و این مبین آن است که سال خوبی را داریم.
وی افزود: تمرکز ما برعکس سال قبل روی اعتماد سازی میان مسؤلان و مقامات کشوری است تا بگوییم که گردشگری باعث شیوع کرونا نمی گردد. این مورد را باید در عمل هم ثابت نماییم. باید مردم هم اعتماد کنند که گردشگری هیچ گونه مشکلی را برای سلامتی آنها ندارد و برعکس سبب ایجاد نشاط هم می شود و روند زندگی آنها به حالت طبیعی برمی گردد.
تیموری بیان نمود: تحریک تقاضا هم اقدام دیگر ماست. می توانیم تقاضاهایی که انباشه شده را در گردشگری داخلی و خارجی به کار بگیریم چون تقاضا برای سفر به کشور زیاد هست. در این رابطه برنامه های خوبی اندیشیده شده و از قبل آماده است تا با کم شدن بحران این برنامه ها را عملیاتی نماییم.


منبع:

1400/01/05
16:26:09
5.0 / 5
997
تگهای خبر: زندگی , سفر , فرهنگی , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
سفرگو لینکهای سفرگو
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد