مدیركل میراث فرهنگی لرستان خبر داد:

جولان تورهای گردشگری در وضعیت قرمز كرونائی

جولان تورهای گردشگری در وضعیت قرمز كرونائی

به گزارش سفرگو لرستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان اظهار داشت: شاهد جولان تورهای گردشگری در وضعیت قرمز کرونائی در استان هستیم.


سیدامین قاسمی امروز ۲۱ فروردین ماه، اظهار نمود: متأسفانه در پی بی توجهی تعدادی از تورهای گردشگری نسبت به بحران انتشار ویروس کرونا، شاهد جولان تورهای گردشگری در وضعیت قرمز کرونائی در لرستان هستیم که در همین راستا از ورود چند اتوبوس تور گردشگری به سبب عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی به مناطق بسطام و تنگ پیازه ممانعت به عمل آمد.
وی اشاره کرد: این گردشگران عمدتا از استان های اصفهان، تهران، کرمانشاه و اراک و... بودند که با هماهنگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و حضور اماکن نیروی انتظامی در محل، آخرین اتوبوس گردشگران نیز متوقف گردید.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان اشاره کرد: از بانیان تورهای خاطی مدارک و مستندات لازم ستاندن شد و پرونده قضایی این سری تورهای متخلف جهت بررسی و اعمال برخورد قانونی به مراجع ذیصلاح قضایی ارجاع داده خواهد شد.
قاسمی با اشاره به اینکه بیشتر شهرهای لرستان در وضعیت قرمز هشدار شیوع ویروس کرونا قرار دارند، تاکید کرد: فصل بهار زیبایی های استان را چندین برابر کرده است اما از مردم تقاضا داریم در وضعیت بحران کرونا و خصوصاً اینکه در وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا قرار داریم از انجام هرگونه سفر خودداری کرده تا بعد از نابودی این ویروس منحوس در کمال صحت و سلامتی پذیرای شما هموطنان باشیم.
منبع:

1400/01/22
13:22:47
5.0 / 5
920
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد