در نامه ای مطرح شد؛

ایران در نمایشگاه های گردشگری چین شركت نماید

ایران در نمایشگاه های گردشگری چین شركت نماید

سفرگو: معاون گردشگری کشور در نامه ای به مدیران کل میراث فرهنگی استانها نوشت که فعالان و ذی نفعان استانی در نمایشگاه گردشگری شیامین و گوانجو چین شرکت نمایند.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، ولی تیموری معاون گردشگری کشور در این نامه نوشته: هفتمین نمایشگاه گردشگری شیامین چین از ۲۸ تا ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ برابر با ۱۸ تا ۲۰ ژوئن بیا حضور آژانس های گردشگری، خطوط هواپیمایی و سایر کسب و کارهای در رابطه با حوزه توریسم در کشور چین انجام می شود. بدین سبب مقتضی است دستور فرمائید موضوع به نحو مناسب بررسی و به ذی نفعان و فعالان بخش خصوصی اطلاع رسانی شود.
با توجه به محدودیت های ورود به چین ناشی از شیوع ویروس کرونا وزارت امور خارجه سفارش کرده است آژانس هایی که دارای دفتر نمایندگی یا شریک چینی دارند در این رویداد شرکت نمایند.
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی همین طور در نامه ای دیگر پیرو حضور فعالان بخش خصوصی و ذی نفعان در بیست و دومین نمایشگاه گردشگری گوانجو چین هم نوشت که این نمایشگاه از ۲۰ تا ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ انجام می شود.
در این نامه نیز ذکر شده که باتوجه به محدودیت های ورود به چین ناشی از شیوع ویروس کرونا سرکنسول گری کشورمان در گوانجو سفارش کرده است آژانس هایی که دارای دفتر نمایندگی در چین یا شریک چینی هستند در این رویداد شرکت نمایند.


منبع:

1400/01/31
19:22:16
5.0 / 5
630
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد