توصیه گردشگر آمریكایی:

پیش از مرگ ایران را ببینید بعلاوه فیلم

پیش از مرگ ایران را ببینید بعلاوه فیلم

سفرگو: به دنبال انتشار گزارش مؤسسه انگلیسی «كنترل ریسك» از جایگاه امن ایران در جهان و خطر پایین سفر به آن در سال ۲۰۱۹، معاون رییس جمهور با انتشار فیلمی از سفارش های یك گردشگر آمریكایی برای سفر به ایران، اشاره كرد: مقابل سیاه نمایی رسانه های خارجی ایستاده ایم.


به گزارش سفرگو به نقل از ایسنا، در نقشه خطر سفر با پیش بینی جایگاه امن كشورها در سال ۲۰۱۹، ایران جزو كشورهایی با ریسك پایین سفر همسطح با انگلیس، كانادا، سوئد، آمریكا، امارات، اسپانیا و فرانسه قرار دارد. علی اصغر مونسان ـ معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ به استناد این گزارش در توئیتی به دو زبان فارسی و انگلیسی اعلام نمود: با جذب توریست از سراسر جهان مقابل سیاه نمایی رسانه های خارجی ایستاده و چهره واقعی ایران زیبا را به دنیا نشان می دهیم.
او چندی قبل در توئیت دیگری به انگلیسی با اشاره به موقعیت امن ایران برای سفر، مردم دنیا را برای بازدید از ایران دعوت كرد.
مونسان همین طور فلیمی از سفارش های یك توریست آمریكایی به مردم دنیا درباره واقعیت های ایران با به تصویر كشیدن آثار تاریخی و چهره خندان مردم كشورمان در فضای مجازی منتشر نمود.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4

1397/09/08
15:34:47
5.0 / 5
1706
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد