پس از انتشار گزارش سفرگو اتفاق افتاد؛

تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی در ساحل جزیره هنگام

تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی در ساحل جزیره هنگام

سفرگو: هرمزگان رئیس كل دادگستری استان هرمزگان از تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی به سبب عدم رعایت حریم دریا در ساحل جزیره هنگام آگاهی داد.علی صالحی بامداد امروز(نهم اردیبهشت ماه) در جمع خبرنگاران، اضافه کرد: به دنبال انتشار اخباری در خصوص عدم رعایت حریم دریا و ضوابط زیست محیطی در پروژه بومگردی جزیره هنگام که نگرانی هایی را در بین اهالی این جزیره برانگیخته بود، به دادستان عمومی و انقلاب قشم ماموریت داده شد تا بادعوت از کارشناسان، متخصصین و مدیران اجرایی مربوطه، نسبت به بررسی موضوع اقدام و چنانچه تخلفی مشاهده شد، فوراً تدابیر لازم را اتخاذ کند.

صالحی اشاره کرد: دادستان عمومی و انقلاب جزیره قشم بعد از بازدید از محل مورد نظر واقع در ساحل غیل جزیره هنگام و احراز تخلفات انجام شده، دستور رفع تصرف و تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی را به سبب عدم رعایت حریم دریا صادر کرد.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در آخر بر ضرورت اهتمام ویژه دستگاه های اجرایی به گزارش سریع و بموقع تخلفات با هدف تسریع در روند رسیدگی های قضایی و صیانت از حقوق بیت المال تاکید کرد.

به گزارش سفرگو به نقل از ایسنا، برای اولین بار این خبرگزاری در گزارشی با عنوان "نگرانی مردم برای لاک پشت های هنگام" درباب این سازه در تاریخ ۳۱ فروردین ماه سال جاری هشدارهای لازم را داده بود.

منبع:

1399/02/09
23:35:52
5.0 / 5
2334
تگهای خبر: متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد