برگزاری بیست و سومین دوره تبادل توریست _ دیرینه شناسی در مدیترانه

برگزاری بیست و سومین دوره تبادل توریست _ دیرینه شناسی در مدیترانه

به گزارش سفرگو بیست و سومین دوره رخداد تبادل گردشگر_ دیرینه شناسی در مدیترانه ۲۲-۱۹ ماه نوامبر ۲۰۲۰ مصادف با (۲۹ آبان - ۳ آذرماه ۱۳۹۹) در Paestum Salerno ایتالیا برگزار می گردد.به گزارش سفرگو به نقل از مهر، در این رخداد، فعالان گردشگری و دیرینه شناسی در مدیترانه، با برگزاری غرفه های اختصاصی، به معرفی فعالیتهای خویش پرداخته و علاوه بر برگزاری همایش های تخصصی و کارگاه های آموزشی؛ فضا برای برگزاری نشست های تبادل تجربه و نظر رو در رو، ضیافت و نصب نمایشگرهای تبلیغاتی بزرگ هم پیشبینی شده است.
برگزارکنندگان این رخداد، برای تشویق شرکت کنندگان بین المللی، تخصیص غرفه های مجانی به نمایندگان فرهنگی دیگر کشورها در ایتالیا را هم پیشبینی کرده اند.
مطابق آمارهای ادوار گذشته این رخداد، غرفه های ۱۰۰ فعال گردشگری و دیرینه شناسی در مدیترانه؛ که ۲۵ غرفه آن به فعالان غیر ایتالیایی اختصاص داشته؛ بالغ بر ۱۰ هزار بازدید کننده داشته و ۳۰۰ سخنران نیز، در ۶۰ نشست برگزار شده طی رخداد، انتقال تجربه کرده و ۱۰۰ روزنامه نگار اخبار آنرا پوشش داده اند.
این رخداد با حمایت یونسکو؛ وزارت میراث و فعالیتهای فرهنگی و گردشگری و وزارت امورخارجه و همکاریهای بین المللی ایتالیا برگزار می گردد.
اگرچه این رخداد، فضای مناسبی را برای فعالان عرصه گردشگری باستان شناسی، جهت معرفی فعالیت ها و خدمات شأن مهیا می کند و امکان در اختیار گذاشتن غرفه های مجانی به نمایندگی های فرهنگی دیگر کشورها در ایتالیا را هم پیشبینی کرده، اما، نظر به شرایط جاری و اوج گیری مجدد شیوع کرونا در کشور ایتالیا، تعلیق این رخداد، غیر محتمل نخواهد بود.
این گزارش توسط رایزنی فرهنگی کشورمان در ایتالیا تهیه شده و در اختیار خبرگزاری مهر قرار گرفت.


منبع:

1399/07/26
14:07:20
5.0 / 5
1498
تگهای خبر: آموزش , خدمات , شركت , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
سفرگو SafarGoo

سفر سفرگو

گردشگری و توریسم

safargoo.ir - تمامی حقوق سایت سفرگو متعلق به آن و محفوظ می باشد